Wawer

Wawer

Wawer Pranie tapicerki meblowej wykonamy środkami czyszczącymi i maszynami firmy Karcher. Nasza firma nieustannie pierze dywany, czyści tapicerki meblowe i wykładziny dywanowe od wielu lat. Jesteśmy na rynku warszawskim po to, aby usatysfakcjonować jak największe grono Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wedle jego wymagań aby powrócił do nas za rok z pozytywnymi wspomnieniami. Jesteśmy legalnie działającą firmą sprzątającą, dlatego wystawiamy faktury VAT. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań wszystkie zainteresowane osoby prywatne. Świadczymy profesjonalne usługi ekstrakcyjnego prania na mokro urządzeniami Karcher wykładzin, dywanów oraz tapicerek meblowych. Wystarczy zadać niezobowiązujące pytanie na e-mail firma@eko-pranie-dywanow.pl aby uzyskać pełne informacje nt. kosztów usługi oraz najbliższych wolnych terminów jej wykonania w Wawrze.

DOJAZD DO KLIENTÓW JEST ZAWSZE BEZPŁATNY!

Do każdej usługi prania tapicerki meblowej lub prania wykładziny lub prania dywanu polecamy:

- antyalergen Karcher (dla uczulonych na roztocze kurzu domowego, który zapobiega ponownemu rozmnażaniu się roztocza w określonym czasie)
- impregnat Karcher (czyli ochrona przed ponownym zabrudzeniem, pomaga zapobiegać szybkiemu wchłanianiu się brudu przez materiał)

CENNIK PRANIA WYKŁADZIN DYWANÓW:
pranie dywanów (sztucznych) 10 zł/m2

pranie dywanów (wełnianych) 10 zł/m2
pranie wykładzin dywanowych w domach 10 zł/m2
pranie wykładzin dywanowych w biurach - cena do uzgodnienia w zależności od wielkości
pranie wykładzin w przedszkolach - cena do uzgodnienia w zależności od wielkości


CENNIK PRANIA TAPICEREK MEBLOWYCH:
pranie kanap 100-130 zł

pranie sof 80-100 zł
pranie narożników 130-250 zł
pranie tapczanów 40-60 zł
pranie kompletów wypoczynkowych 130-210 zł
pranie wersalek 60-80 zł
pranie foteli 25-40 zł
pranie krzeseł 10-20 zł
pranie poduszek 10-30 zł
pranie materaców (1 strona) 30-50 zł
pranie fotelików samochodowych dla dzieci od 40 zł
pranie gondoli wózków dziecięcych - cena jest do uzgodnienia w zależności od wielkości i ilości elementów

pranie pluszaków - cena jest do uzgodnienia w zależności od wielkości

minimalna kwota zamówienia w Warszawie to: 100 zł (Jeżeli zechcą Państwo wyczyścić np. wersalkę (cena od 60 zł w cenniku) koszt usługi wyniesie 100 zł (minimalne zamówienie)

nigdy nie damy 100% gwarancji na usunięcie plam

Cena za usługę prania zależy głównie od wielkości tapicerki meblowej np. są fotele małe typu "finki" oraz bardzo duże fotele bufiaste z podłokietnikami. Nie można zatem dokładnie podać ceny za czyszczenie w cenniku. Natomiast zawsze po wysłaniu zdjęcia tapicerki na nasz e-mail firma@eko-pranie-dywanow.pl otrzymają Państwo dokładną wycenę czyszczenia Karcherem. Zapraszamy osoby prywatne (domy, mieszkania) oraz firmy (biura, szkoły, przedszkola, szkoły, galerie!

Więcej

Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Pranie tapicerki meblowej wykonamy środkami czyszczącymi i maszynami firmy Karcher. Nasza firma nieustannie pierze dywany, czyści tapicerki meblowe i wykładziny dywanowe od wielu lat. Jesteśmy na rynku warszawskim po to, aby usatysfakcjonować jak największe grono Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wedle jego wymagań aby powrócił do nas za rok z pozytywnymi wspomnieniami.

Kontakt

Gdzie dojedziemy bezpłatnie?

Warszawa, Mokotów, Ursynów, Sadyba, Ochota, Saska Kępa, Bemowo, Wola, Żoliborz, Łomianki, Tarchomin, Białołęka, Targówek, Praga, Śródmieście, Centrum, Piaseczno, Pruszków, Ursus, Wawer, Anin, Wesoła, Rembertów, Sulejówek, Wołomin, Marki, Radzymin, Ząbki, Raszyn, Janki, Żyrardów, Legionowo, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Józefosław, Józefów, Nowa Iwiczna, Stare Babice, Nowe Babice.
Warszawa

Dajemy z siebie 100% zaangażowania

Przy każdym naszym praniu i czyszczeniu, skutecznie wykonujemy usuwanie uczulającego roztocza i zadomowionych alergenów, usługa wliczona jest w cenę. Jako firma profesjonalna i z dużym doświadczeniem, szanujemy i dbamy aby nasza praca była wykonana nadzwyczaj estetycznie, dlatego, każdą podłogę zabezpieczamy specjalną folią ochronną, każdy pracownik ma także obuwie ochronne i identyfikator imienny.
Zapraszamy