Dlaczego My?

  • Doświadczenie zdobyte nieustannym praniem tapicerek i praniem dywanów od 2000 roku wykorzystujemy dla kolejnych zadowolonych Klientów.
  • Realizujemy pranie codziennie w dogodnych godzinach dla każdego, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 22:00.
  • Proponujemy szybki i stały kontakt z naszą firmą poprzez tel. 535 033 066, biuro firmy: +48 (0-22) 240 56 24 lub e-mail: firma@eko-pranie-dywanow.pl
  • Czyścimy tapicerki meblowe z większości materiałów tapicerskich.
  • Pierzemy dywany sztuczne, wełniane, akrylowe i inne.
  • Oferujemy zawsze niskie ceny za nasze czyszczenie.
  • Wystawiamy faktury VAT za usługi prania tapicerki.
  • Dojazd do Klientów jest zawsze bezpłatny!


Oferta naszej firmy to profesjonalne usługi m.in: pranie dywanów, pranie wykładzin w przedszkolach, pranie wykładzin w domach i firmach, pranie tapicerki meblowej, pranie kanap, pranie narożników, pranie materacy, pranie pluszaków, pranie łóżek, pranie wersalek, pranie sof, pranie na mokro, pranie Karcherem, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, czyszczenie kanap, czyszczenie tapicerki meblowej, czyszczenie tapicerek mebli w mieście Warszawa. Czyścimy dywany sztuczne oraz wełniane, z poliamidu, polipropylenu i inne. Do specjalistycznego prania i czyszczenia, używamy tylko profesjonalnych i ekologicznych środków czyszczących nieszkodliwych dla dzieci i zwierząt profesjonalnej firmy Karcher. Pierzemy profesjonalnie i ekologicznie tapicerkę meblową z alkantary i wszystkich innych materiałów. Przy każdym naszym praniu i czyszczeniu, skutecznie wykonujemy usuwanie uczulającego roztocza i zadomowionych alergenów, usługa wliczona jest w cenę. Jako firma profesjonalna i z dużym doświadczeniem, szanujemy i dbamy aby nasza praca była wykonana nadzwyczaj estetycznie, dlatego, każdą podłogę zabezpieczamy specjalną folią ochronną, każdy pracownik ma także obuwie ochronne i identyfikator imienny. Nasze ceny są przystępne i znajdują się w cenniku pranie dywanów Czyszczenie tapicerek meblowych i pranie dywanów wykonujemy we wskazanym przez Klienta miejscu. Usuwanie uczulającego roztocza kurzu domowego jest wliczone w cenę usługi prania. Proponujemy profesjonalne, ekologiczne czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej: kanapy, sofy, łóżka, tapczanu, wersalki, kompletu wypoczynkowego, fotela, pufa, krzesła, materaca, poduszki, schodów i tapicerki samochodowej. Dodatkowe usługi to np. impregnacja, ochrona anty-alergenna, odplamianie, usuwanie przykrych zapachów po zwierzętach. Pranie Tapicerki Meblowej to nasza specjalność!