Dlaczego My?

Dlaczego My?

  • Doświadczenie zdobyte nieustannym praniem tapicerek i praniem dywanów, wykorzystujemy dla kolejnych Klientów.
  • Realizujemy pranie codziennie w dogodnych godzinach dla każdego, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 23:00.
  • Proponujemy szybki i stały kontakt z naszą firmą poprzez tel. 535 033 066, biuro firmy: 22 240 56 24 lub e-mail: firma@eko-pranie-dywanow.pl
  • Czyścimy tapicerki meblowe z większości materiałów tapicerskich.
  • Pierzemy dywany sztuczne, wełniane, akrylowe i inne.
  • Oferujemy zawsze niskie ceny za nasze czyszczenie.
  • Dojazd do Klientów jest zawsze bezpłatny!


Oferta naszej firmy to profesjonalnie wykonane usługi m.in: pranie dywanów, pranie wykładzin w przedszkolach, pranie wykładzin w domach i firmach, pranie tapicerki meblowej, pranie kanap, pranie narożników, pranie materacy, pranie pluszaków, pranie łóżek, pranie wersalek, pranie sof, pranie na mokro, pranie Karcherem, czyszczenie dywanów, czyszczenie wykładzin, czyszczenie kanap, czyszczenie tapicerki meblowej, czyszczenie tapicerek mebli w mieście Warszawa. czyścimy także w ościennych miejscowościach.

Czyścimy dywany sztuczne oraz wełniane, z poliamidu, polipropylenu i inne. Do specjalistycznego prania i czyszczenia, używamy tylko profesjonalnych środków czyszczących nieszkodliwych dla dzieci i zwierząt profesjonalnej firmy Karcher. Pierzemy profesjonalnie tapicerkę meblową z alkantary i wszystkich innych materiałów. Przy każdym naszym praniu i czyszczeniu, skutecznie wykonujemy usuwanie uczulającego roztocza i zadomowionych alergenów. Jako firma profesjonalna i z dużym doświadczeniem, szanujemy i dbamy aby nasza praca była wykonana nadzwyczaj estetycznie, dlatego na życzenie, podłogę zabezpieczamy folią ochronną, każdy pracownik ma także obuwie ochronne. Nasze ceny są przystępne i znajdują się w cenniku pranie dywanów.

Czyszczenie tapicerek meblowych i pranie dywanów wykonujemy we wskazanym przez Klienta miejscu. Wszystkie przyjęte zlecenia czyszczenia są realizowane w Państwa domach, mieszkaniach i Państwa firmach, biurach.

Proponujemy profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej: kanapy, sofy, łóżka, tapczanu, wersalki, kompletu wypoczynkowego, fotela, pufa, krzesła, materaca, poduszki, schodów i tapicerki samochodowej. Dodatkowe usługi to np. impregnacja, ochrona antyalergenna, odplamianie, usuwanie przykrych zapachów po zwierzętach.

Pranie Tapicerki Meblowej to nasza specjalność!
Więcej

Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Pranie tapicerki meblowej wykonamy środkami czyszczącymi i maszynami firmy Karcher. Nasza firma nieustannie pierze dywany, czyści tapicerki meblowe i wykładziny dywanowe od wielu lat. Jesteśmy na rynku warszawskim po to, aby usatysfakcjonować jak największe grono Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i wedle jego wymagań aby powrócił do nas za rok z pozytywnymi wspomnieniami.

Kontakt

Gdzie dojedziemy bezpłatnie?

Warszawa, Mokotów, Ursynów, Sadyba, Ochota, Saska Kępa, Bemowo, Wola, Żoliborz, Łomianki, Tarchomin, Białołęka, Targówek, Praga, Śródmieście, Centrum, Piaseczno, Pruszków, Ursus, Wawer, Anin, Wesoła, Rembertów, Sulejówek, Wołomin, Marki, Radzymin, Ząbki, Raszyn, Janki, Żyrardów, Legionowo, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Józefosław, Józefów, Nowa Iwiczna, Stare Babice, Nowe Babice.
Warszawa

Dajemy z siebie 100% zaangażowania

Przy każdym naszym praniu i czyszczeniu, skutecznie wykonujemy usuwanie uczulającego roztocza i zadomowionych alergenów, usługa wliczona jest w cenę. Jako firma profesjonalna i z dużym doświadczeniem, szanujemy i dbamy aby nasza praca była wykonana nadzwyczaj estetycznie, dlatego, każdą podłogę zabezpieczamy specjalną folią ochronną, każdy pracownik ma także obuwie ochronne i identyfikator imienny.
Zapraszamy